Arifiye Hafriyat

İnşaat alanından taş, toprak, moloz, demir ve diğer malzemelerin alınarak, alanın şekillendirilmesine genel olarak hafriyat denilmektedir. Taş toprak kayalık, kumlu arazinin, taşıma , kazıma, yumuşatma, parçalama yöntemleri ile istenilen şekilde biçimlendirilerek hafriyat işlemi gerçekleştirilebilmektedir.


Hafriyat kazı işlemi çok ciddi olumsuz sonuçlar doğurabilecek bir çalışma olduğu için, hafriyat kazı çalışmasının deneyim bilgi sahibi mühendis ve teknik personel gözetiminde yapılması gerekmektedir. Hafriyat kazı çalışmasında yaşanabilecek aksaklıklar, telafisi mümkün olmayan mal ve can kayıplarına neden olacaktır.


Bu nedenle şehrinizdeki en iyi hafriyat firması ile çalışmalı, tüm önlemleri almalısınız. Sakarya'da iseniz bu firma Kurtlar Hafriyat olacaktır. Çünkü Kurtlar Hafriyat yıllardır Sakarya ve çevre illerinde çeşitli hafriyat çalışmalarına katılmış, son derece donanımlı hafriyat makineleri ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bu zamana dek yaptığı çalışmalar sayesinde edindiği tecrübesinden siz de yararlanmak isterseniz Arifiye'nin hafriyat firması Kurtlar Hafriyat ile iletişime geçebilirsiniz.